MEGA WYPRZEDAŻ DO -80%

WATERCLOUDS  PROFESJONALNE KOSMETYKI FRYZJERSKIE BEZ PARABENÓW - SKLEP INTERNETOWY Z KOSMETYKAMI DO WŁOSÓW

Pochodzimy ze Szwecji, kraju w którym  troska społeczeństwa o ochronę naturalnego środowiska stawiana jest jako przykład na całym świecie. Właśnie tam, od dwóch dekad tworzymy nasze produkty oraz dystrybuujemy je wyłącznie pośród najlepszych salonów fryzjerskich oraz aptek. Co roku inwestujemy w  rozwój naszej marki oraz wprowadzamy kolejne produkty, czerpiąc inspiracje ze świata przyrody i nauki.  W procesie produkcji natomiast respektujemy najsurowsze dyrektywy UE w zakresie ochrony środowiska nie zapominając o prawdziwej szwedzkiej jakości, te wartości pozwalają nam zdobyć zaufanie naszych klientów.

O PRODUKTACH

Zdecydowanie wyróżniamy się pośród marek masowych  - mówimy NIE parabenom,  dlatego szwedzkie kosmetyki do włosów doceniają  kolejne wymagające europejskie rynki (Niemcy, Norwegia, Dania czy  kraje Beneluxu). Inspiracje czerpiemy ze świata przyrody. Wykorzystujemy składniki naturalne  (np. Malina Moroszka, Guarana, Lavenda),  jednoczenie nie szkodząc przy tym  przyrodzie. Ciekawostką jest, iż w procesie produkcji  używamy wyłącznie  biodegradowalnych opakowań, a nasze "reklamówki" posiadają datę ważności, po której to ulegną biodegradacji.Oddajemy w Twoje ręce szeroką gamę profesjonalnych szwedzkich kosmetyków do włosów dla kobiet i mężczyzn , wśród których znajdziesz specjalistyczne linie:          

Dzięki zastosowaniu unikatowej kompozycji składników aktywnych, stworzyliśmy profesjonalne kosmetyki do włosów , które doskonale pielęgnują nawet najbardziej wymagające włosy. Nasze produkty, dają Ci pewność, że Twoje włosy będą odpowiednio zadbane, idealnie odżywione i nawilżone, a przy tym nie obciążone - zawsze bez parabenów. Szwedzkie kosmetyki do włosów Waterclouds zawierają składniki pochodzenia naturalnego z surowców odnawialnych i upraw ekologicznych. 

MARKETING

W zakresie komunikacji z klientem całkowicie  rezygnujemy z „marketingu masowego” -   czyli wysokobudżetowych reklam w TV, Radio  dzięki czemu zaoszczędzony budżet  marketingowy,  pozwala nam  na ponad przeciętną inwestycje w naszego klienta.  Dlatego koniecznie sprawdź  Twoje korzyści z używania kosmetyków Waterclouds. "LOYALTY CLUB"

Zalecamy zakup kosmetyków wyłącznie w partnerskich salonach, w których styliści  przechodzą szkolenia w zakresie stosowania naszych produktów. Produkty dostępne  są również w jedynym sklepie internetowym: www.waterclouds.com.pl

Sklep z kosmetykami do włosów Waterclouds to nie tylko szampony bez parabenów, produkty do stylizacji, czy szczotki do modelowania. To także program lojalnościowy, dzięki któremu możesz korzystać z darmowych usług w Twoim ulubionym salonie fryzjerskim. Zarekomenduj nasze kosmetyki fryzjerskie Twojemu salonowi lub znajomemu i korzystaj z profesjonalnych kosmetyków do włosów nawet przez cały rok zupełnie za darmo.

Szczegóły na: http://www.waterclouds.com.pl/rekomendujesz-zyskujesz-s27.html

SALONY FRYZJERSKIE:

Salony z którymi współpracujemy  mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie zarządzania salonem. Gwarantujemy ponadprzeciątną obsługę, dedykowanego opiekuna oraz profesjonalne wsparcie marketingowe dla Twojego salonu oraz szereg działań dynamizujacych sprzedaz produktów i usług  jednoczesnie podnosząc konkurencyjność na rynku. Juz dziś sprawdź  co mozesz zyskać i umów się na spotkanie z naszym expertem.