MEGA WYPRZEDAŻ DO -80%

WATERCLOUDS – MÓWIMY NIE PARABENOM

W ofercie naszego sklepu interenetowego znajdziesz profesjonalne kosmetyki do włosów, maski, odżywki, szampony bez parabenów. Parabeny są to substancje konserwujące przedłużające życie kosmetyków. Chronią je przed grzybami i pleśnią. Ich użycie w produktach kosmetycznych sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej zostało ograniczone do 0,4%. Natomiast nawet przy tak niskim zużyciu, parabeny nie są bezpieczne dla naszej skóry. Mogą powodować alergie oraz zaczerwienienia. Nie są również wskazane dla kobiet w ciąży.

Na szczęście mamy wybór – WATERCLOUDS

Jeśli oczekujesz  intensywnej regeneracji włosów proponujemy skoncentrowane produkty "do zadań specjalnych" – maski,  kuracje i szampony bez parabenów z linii Repair Care.

Dla osób posiadających włosy suche, cieńkie i delikatne  przedstawiamy  produkty o naturalnych właściwościach nawilżających z linii Volume Care.

Posiadamy również szampony bez parabenów  do włosów przetłuszczających się z linii Relieve Carektóre dzięki swojej zawartości są w stanie wyeliminować problem produkcji nadmiaru sebum przez skórę głowy.

Produkty Waterclouds  zostały stworzone na bazie naturalnych składników. Korzystając z naszych kosmetyków zyskujesz  piękne i zdrowe włosy bez narażania swojego zdrowia.