FAQ - częste pytania

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Czy produkty Waterclouds pochodzą bezpośrednio od producenta ?

Tak, produkty Waterclouds sprzedawane w sklepie internetowym www.waterclouds.com.pl sprowadzane są bezpośrednio od producenta, są oryginalne i wyłącznie nowe. Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Waterclouds na polskim rynku.

Czy sprzedawane produkty posiadają ważny termin przydatnoścI?

Produkty sprzedawane w sklepie internetowym www.waterclouds.com.pl mają gwarancję jakości oraz ważny termin przydatności, który wynosi 36 miesięcy od daty produkcji oraz 12 miesięcy od momentu otwarcia opakowania. Wszystkie towary, których termin przydatności upłynął są wycofywane z oferty sklepu.

Na jaki numer rachunku oraz dane konta należy kierować płatności za zakupione produkty ?

Płatności prosimy kierować na konto:   mBank

 Nr rachunku:  15 1140 2004 0000 3102 7568 9564

JP DISTRIBUTION sp. z o.o

02-972 Warszawa

ul.Sarmacka 19

Jaki jest czas realizacji zamówienia ?

Zamówienia złożone w sklepie internetowym www.waterclouds.com.pl są automatycznie przyjmowane ze statusem Oczekujące, które następnie w ciągu 24 godzin są przez pracownika przyjmowane do realizacji wraz ze statusem W realizacji. W większości przypadków zamówienie takie jest realizowane (tzn. spakowane i wysłane) w ciągu kilku dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach sklep internetowy zastrzega sobie termin realizacji zamówienia do 10 dni roboczych.

Czy możliwa jest płatność przy odbiorze ?

Tak, oczywiście sklep internetowy umożliwia płatność przy odbiorze. Wówczas wystarczy w formularzu zamówienia zaznaczyć opcję „Za pobraniem”. Wyjątek stanowi sytuacja w której zamówienie przekracza kwotę 1.000,00 zł. Wówczas wymagana jest wpłata na konto zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia, a pozostała kwota płatna jest przy odbiorze.

Jaki jest czas realizacji zamówienia przy przelewie na konto ?

Zamówione produkty są wysyłane do Klienta w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania na koncie  JP DISTRIBUTION Sp. z o.o. pełnej kwoty zamówienia.

Co w przypadku, gdy zamówiony produkt jest w danej chwili niedostępny ?

Wówczas na podany w Formularzu zamówienia adres email Klienta, zostaje wysłana informacja o niedostępności produktu oraz o planowanej dacie pojawienia się produktu.

Czy kwota końcowa zamówienia jest powiększana o koszty dodatkowe ?

Nie. W sklepie internetowym Waterclouds Sweden Kwota do zapłaty jest ostateczną ceną brutto, a koszty wysyłki są stałe i wliczone w wartość końcową zamówienia oraz wynoszą odpowiednio :

a)  opcja „Przesyłka z pobraniem” - 15 PLN

b)  kurier DPD - 13 PLN

Przy zamówieniach powyżej 250,00 zł wysyłka kurierska gratis.

Całkowity koszt płatności to koszty zamówienia towaru powiększone o koszty wysyłki.

Czy możliwy jest odbiór osobisty zamówionych produktów ?

Tak. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru po uprzednim skontaktowaniu się z firmą Waterclouds Sweden Sp. z o.o pod adresem info@waterclouds.com.pl  w celu uzgodnienia daty odbioru.

Co w przypadku, gdy nie otrzymano zamówionego towaru w określonym terminie ?

Należy upewnić się, iż podany na stronie sklepu czas realizacji zamówienia rzeczywiście minął. Każdorazowo o wysyłce Klient jest informowany otrzymując wiadomość email na podany w zamówieniu adres poczty elektronicznej. Przed kontaktem z Nami, należy dokładnie sprawdzić, czy owa wiadomość nie została przeoczona lub przypadkowo usunięta przez pocztowe filtry antyspamowe. Jeżeli informacji potwierdzającej wysyłkę nie ma (a czas realizacji zamówienia minął) lub w przypadku gdy taka wiadomość została dostarczona, lecz mimo tego przesyłka nie dotarła, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą JP DISTRIBUTION z o.o. pod adresem adres: info@waterclouds.com.pl

Czy Klient może otrzymać fakturę VAT za zamówione produkty ?

Tak, firma Waterclouds Sweden wystawia fakturę VAT na życzenie Klienta, po ówczesnym przesłaniu wszystkich potrzebnych danych do faktury. Standardowo do przesyłki dołączany jest paragon fiskalny będący dowodem zakupu.

Masz pytanie, napisz !

Wszystkie zapytania kieruj na info@waterclouds.com.pl  przyjemnością odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

 

Zespół Waterclouds Sweden